Systemy przyzywowe Syscall

SYSCALL oferuje bezprzewodowy system rezerwacji gości, eliminujący długie godziny i chaotyczne tłumy podczas szczytów posiłków. Goście mogą poczekać na stół, wiedząc, że zostaną powiadomieni automatycznie, gdy ich zamówienie jest gotowe. Celem wszystkich produktów SYSCALL jest zwiększenie przychodów, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania firmy. SYSCALL pomoże Twojej firmie rozwijać się.

System przyzywowy (przywoławczy) to nowatorskie narzędzie wspierające komunikację. Opiera się o działanie technik multimedialnych oraz możliwość komunikowania się na małe i duże odległości (w zależności od typu i technologii działania systemu).

Lepsza usługa oznacza większe zyski. Szczęśliwy gość to potencjalny ponowny klient. W przemyśle, w którym obsługa klienta ma nadrzędny priorytet, zainwestuj w system połączeń bezprzewodowych SYSCALL w celu poprawy jakości i szybkości obsługi. Dzięki rozwiązaniom bezprzewodowym do szyfrowania firmy SYSCALL można spędzić mniej czasu przy kliencie. Celem wszystkich produktów firmy SYSCALL jest zwiększenie przychodów, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i wydatków. SYSCALL pomoże Twojej firmie rozwijać się.

Systemy przyzywowe montuje się w szpitalach, domach opieki czy hospicjach. Opierają się one o specjalne przyciski, znajdujące się przy łóżkach pacjentów oraz panele w pokojach lekarskich czy u pielęgniarek. Są one oczywiście połączone i pozwalają na szybkie przywołanie danej osoby w przypadku jakichkolwiek problemów. Pacjent może powiadomić o chęci zjedzenia czegoś, konieczności wzięcia leku czy wstania z łóżka, jeśli sam nie może tego dokonać. Bez problemu poinformuje również o gorszym samopoczuciu, a pielęgniarka w kilka chwil zjawi się przy jego łóżku, dając znać innym osobom o zaistniałej sytuacji. Może ona od razu powiadomić przez system lekarza, że pacjent z danej sali zgłasza złe samopoczucie. Za pomocą systemu pacjent może sterować również telewizorem w sali, uzyskać dostęp do Internetu lub skontaktować się z bliskimi, wybierając funkcję telefonu. Kolejne miejsce, które chętnie korzysta z zalet systemów przywoławczych to obiekty, w których przebywają osoby niepełnosprawne. Systemy działają tam na takiej samej zasadzie. Warto zastanowić się również nad ich zamontowaniem w przedszkolach. Systemy przyzywowe wykorzystywane są także w zakładach karnych i więzieniach. Co ciekawe, ich zalety zostały dostrzeżone przez sektor gastronomiczny oraz hotelowy. W restauracjach pozwalają na przywołanie kelnera w celu złożenia zamówienia lub zapłacenia rachunku. W hotelach dzięki ich zastosowaniu klient może poinformować obsługę o konieczności posprzątania pokoju, wymianie pościeli czy ręczników lub chęci zamówienia posiłku do pokoju.

Produkty marki Syscall znane są z doskonałej jakości, technologii i konkurencyjności w różnych obszarach biznesowo-usługowych. Tworzymy najlepsze systemy dla przemysłu, wymagające szybkiej, bezprzewodowej komunikacji.

W oparciu o naszą filozofię
„na pierwszym miejscu klient”, stale rozwijamy i dostarczamy innowacyjne, wysokiej jakości produkty wraz z usługami, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Szanujemy i zachęcamy nasz zespół do rozwoju osobistego w ramach przekonania, że sukces firmy opiera się na zarządzaniu przez pielęgnowanie indywidualności wyrażonych w charakterze i zdolnościach każdego człowieka.

Szanujemy naszych klientów oraz partnerów biznesowych, dlatego praca z nimi polega na budowaniu długofalowych relacji w celu osiągnięcia wzajemnego wzrostu opartego na zaufaniu.

Sprawdź nasz bezprzewodowy system przywołaczy dla branży gastronomicznej.